Smycze reklamowe z nadrukiem sitodrukowym

Smycze z nadrukiem sitodrukowym drukujemy na barwionej taśmie poliestrowej, z delikatną fakturą w postaci prążków. Znakujemy je metodą sitodruku, dzięki czemu nadruk jest niezwykle estetyczny i bardzo trwały, choć ogranicza się do maksimum trzech kolorów.

Każdą smycz wyposażamy w karabińczyk typu rybka.

Opcjonalnie smycz możemy wyposażyć również w: plastikowe łączniki, uchwyty GSM, bezpieczniki umieszczone na karku, etc.

Smycze z nadrukiem sitodrukowym produkujemy w szerokościach:

– 10 mm

– 15 mm

– 20 mm

– 25 mm

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycz do kluczy z własnym nadrukiem, to doskonałe rozwiązanie. Pozwalanie tylko zebrać je w jednym miejscu, ale również mieć nadzieję, że podczas ich zgubienia znajdzie się dobra dusza, która odczyta na smyczy adres lub choćby nazwę firmy i odda zgubę. Poza tym smycz reklamowa z nadrukiem wyróżni Twoich pracowników wśród tłumu, np. na targach lub innym spotkaniu, na którym będziesz promować swoje usługi.

Produkowane przez nas smycze reklamowe z nadrukiem, to produkt najwyższej jakości, na którym wspomniany nadruk jest niewyczuwalny. Idealnie odzwierciedla loga, napisy, czyli to, na czym najbardziej zależy naszym klientom. Smycze z nadrukiem, których wykonanie oferujemy zakończone są praktycznym karabińczykiem, który pozwala zawiesić nie tylko klucze, ale również identyfikator czy telefon.

Jeśli zdecydujecie się na zamówienie smyczy z nadrukiem, możecie wybrać wzór spośród dziesiątek tych, które posiadamy w naszej bazie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przesłał nam projekt grafiki, która ma być umieszczona na zamówionym produkcie.

Park maszynowy, który posiadamy pozwala na szybką realizację zamówienia w korzystnej cenie. Właśnie te dwa aspekty sprawiają, że jesteśmy konkurencyjni.

Pamiętajcie, że proponowane smycze, to nie tylko gadżet, ale również przedmiot, który pomaga w organizacji różnego rodzaju imprez (sportowych, muzycznych itp.). Smycz nie tylko pokaże przebywającym na imprezie ludziom z jaką firmą mają do czynienia. Dadzą również możliwość sprawnej organizacji. Pamiętaj, że ludzie są wzrokowcami, dlatego tak ważne jest reklamowanie swojej firmy. Kolorowe smycze sprawdzą się tutaj doskonale. Na pewno na nich zyskasz, podkreślisz swój wizerunek, co w przyszłości może zaowocować nowymi kontrahentami.

Smycze do kluczy z własnym nadrukiem

Smycze, które Ci proponujemy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Naniesiony na nie nadruk jest trwały, dzięki czemu masz pewność, że Twoja firma będzie rozpoznawalna przez długi czas.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest szybka realizacja zleceń przy wysokiej jakości produktu i niskiej cenie. Jeśli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowało Twoje zamówienie – skontaktuj się z nami. Nasz dział obsługi klienta w ciągu 24 godzin odpowie na Twoje zapytanie. Od tego czasu czekamy na Twoje zamówienie, które wykonamy w ciągu 72 godzin.

Nie zwlekaj – nasze maszyny nie lubią stać bezczynnie. Zamów smycze, które pozwolą Ci odnieść sukces na rynku. Daj się poznać z jak najlepszej strony – rozdaj fantastyczne gadżety na targach lub imprezach różnego typu. Niech wszyscy Cię zauważą.