Smycze reklamowe cennik

Smycze reklamowe cennik

Oferta:

smycze reklamowe double
smycze reklamowe sznurówka
smycze reklamowe bez nadruku
smycze reklamowe dwustronne
smycze reklamowe jednostronne
smycze reklamowe krótkie
smycze reklamowe z nadrukiem sitodrukowym

Smycze reklamowe – cennik

Smycz reklamowa jest gadżetem reklamowym, który chcą mieć wszyscy. Niby nie zadziwia, bo jest to tylko kawałek materiału, zakończony karabińczykiem, jednak, to co przyciąga uwagę, to jego funkcjonalność. Mając odpowiednią smycz nie musimy martwić się o zgubione klucze, czy telefon. Doskonale również możemy oznaczyć swoich pracowników na targach czy innych imprezach masowych. W naszym sklepie również niska cena przyciąga klientów. Oferujemy bowiem smycze reklamowe najwyższej jakości w dogodnych cenach. Sprawdź poniższy cennik i zachwyć się kosztem smyczy.

Smycze reklamowe to produkt, który doskonale sprawdza się, obok notesów i długopisów, jako pakiet startowy na różnego rodzaju szkoleniach lub konferencjach. Chodzi głównie o to, żeby wypromować swoją firmę, co przeważnie się udaje. Uczestnicy targów, konferencji czy szkoleń chętnie wykorzystują otrzymane przedmioty, dzięki czemu widzi je większa rzesza ludzi, co w konsekwencji wpływa na pozytywną promocję firmy.

Smycze reklamowe to doskonały gadżet marketingowy. Na małym kawałku materiału wystarczy umieścić logo i adres firmy, dzięki czemu gadżet ten staje się świetnym nośnikiem reklamowym. Każda osoba, która będzie używała takiej smyczy, choćby do noszenia pęku kluczy, nieświadomie będzie ją reklamować w przestrzeni, w której przebywa na co dzień.

Smycz reklamowa, to także gadżet, który firma może wykorzystać we własnej przestrzeni. Bardzo często pracownicy noszą na nich identyfikatory, dzięki czemu są rozpoznawalni i nie niszczą służbowego ubioru, przypinając wizytówkę bezpośrednio do niego.

Proponujemy Państwu zatem smycze reklamowe, do wydruku których używamy Sitodruku. Jest to metoda, która pozwoli Państwu cieszyć się najwyższą jakością tego gadżetu przez długie lata.

Pamiętajcie, że wybierając smycze reklamowe naszej produkcji nie musicie mieć dużych nakładów finansowych. Wystarczy niewielki budżet, a dzięki naszym smyczom, Wasza firma będzie mogła się reklamować.

Raz jeszcze zachęcamy zatem do zapoznania się z cennikiem i składania zapytań ofertowych.

 zapraszamy do kontaktu